Türkiyenin 1 Numaralı WWE RPG'sine Hoşgeldiniz ...
 
AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Royal Rumble 2008

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Bighhhozi
S.Moderatör
S.Moderatör
avatar

Mesaj Sayısı : 569
Kayıt tarihi : 01/10/10
Yaş : 34
Nerden : İstanbul-Sarıyer

MesajKonu: Royal Rumble 2008   Cuma Ekim 08, 2010 7:31 pm

Arkadaşlar bayağı bir nostaljik PPV incelemem var bu da onlardan biri buyrun,iyi okumalar.

İlk kişiler Taker ve Hbk.RR başlıyor.İyi izlemeler,sizin için ise iyi okumalar.

Undertaker boksör gibi yumruk atıyor. HBK'de bir chop vuruyor ama Undertaker vertical choke buluyor. HBK hemen kurtulup headbutt çıkarıyor. Undertaker Irısh whip için elini kullanınca HBK tepkisiz kalıyor Undertaker birde big boot buluyor. HBK kalkınca bir big boot daha mı? Hayır Undertaker boşa çekiyor ama düşmüyor dışarı.

3.güreşcimiz Santino Marella ringe geliyor. HBK, Santino'a bir SCM vuruyor. Ve eleniyor. Undertaker'da HBK'e Old School denemesi ancak HBK indiriyor ve atomic drop ile şenleniyor. Birde clothesline buluyor.

Yeni güreşci The Great Khali! İşte adamım qeldi. Undertaker, HBK'e Chokeslam yapıyor o sırada! Khali'i ringe girrken yumruklamaya başlıyor Undertaker. Khali ancak ringe giriyor ve chop vuruyor paso. Khali bir double-handed chokeslam deniyor ancak Undertaker'da chokeslam için boğaza yapışınca bırakıyorlar. Khali bir chop vurmak isteyince Undertaker kurtuluyor ve Khali'nin ayaklarından tutup fırlatıyor ve Khali eleniyor çok saçma bir eleme oldu bu...

Hardcore Holly geliyor ringe. Ancak sanıyorum o aralar Bob Holly. Holly ringe girer girmez Undertaker'a saldırma çabasında ancak Undertaker bir boot çıkarıyor. HBK, Undertaker'ı elemekte kararlı ancak Undertaker side slam buluyor.

Yine bir güreşci John Morrison! Morrison Undertaker'a girişiyor. HBK gelip onu yollamak istiyor ama Morrison'dan bir knee darbesi. HBK, Morrison'u tutuyor ve koşarak bir slam vuruyor. O sırada Undertaker, Holly'i yakalamış ve chokeslam vuruyor. O sırada Morrison'a SCM deneyen HBK bir clothesline'a mağruz kalıyor.

Şimdi Tommy Dreamer burda... Tommy ringde Undertaker'a vuruyor.Morrison'a clothesline yapıyor. HBK'de Morrison'u yakalıyor ve suplex ediyor.

Ve Batista!!! Batista 8.sırada geliyor... Şuan ringde Undertaker,HBK, Holly,Morrison ve Batista var sırayla söylemek gerekirse. Batista gelir gelmez sersemleyen Tommy'e bir spinebuster hediye ediyor. Holly'e bir clothesline. HBK'e de.... Morrison body drop yapıyor. Tommy o sırada Batista'ı alıp DDT deniyor ancak Batista, olimpic slam tarzında bir hareketle atıyor Tommy Dreamer'ı dışarı! O sırada Superkick deniyen Morrison'a da bir spear batista'dan. Ve şimdi Hornswoggle geliyor. O zaten güreşmeyip alta kaçıyor. Batista o sırada güzel bir Spear vuruyor. Morrison, Holly'e snap suplex! HBK'i yakalıyor birde back-bady drop.

10. güreşci şimdi geliyor. Chuck Palumbo. Batista'a bir DDT Palumbo'dan. HBK'e girişiyor ancak Undertaker onu yakalayıp headbutt ile indiriyor. HBK ise Morrison'a bir knee drop yapmak istiyor ama scissosrs buluyor Morrison. Ve yeni güreşci...

Jamie Noble! Jamie o sıralarda feudu bulunan bir isme yani Palumbo'a girişiyor. Palumbo bir big bootla Noble'ı hemen eliyor. O sırada HBK'den bir DDT geliyor Morrisona.

12.güreşci şimdi geldi CM Punk! Punk, girer girmez running punt buluyor. Punk, Palumbo'u kaldırıyor ancak Palumbo onu yollamak isteğinde. Punk rakibini aprona yollamayı biliyor. Birde Running Kick vuruyor ve Palumbo eleniyor. HBK'de snap suplex yapıyor Punk'a.

Cody Rhodes ringe giriyor. Punk'ı iplerde tekmeliyor. Undertaker, Cody'e bir chokeslam deniyor ancak Cody yumrukluyor.

Şimdide Umaga geldi. Umaga, HBK, Punk,Undertaker gibi güreşcilere clothesline vurduktan sonra sessizliğini koruyan Holly'i fırlatıyor. Batista'ı yakalıyor hele şükür ve running splash.

Snitsky geliyor. Hiç sevmezdim bu adamı... Snitsky, Cody'e clothesline yapıyor. Cody'i iplere gönderip bir big boot. Morrison o sırada tehlikeyi göze alıp HBK'i top rope a kaldırıyor ama HBK atıyor onu aşağı.

The Miz geliyor ve işte olan oluyor. Morrison'la birlikte HBK'i yakalıyorlar. İkili bir dakika boyunca zarar veriyorlar HBK'e. Ardından yeni güreşci çağrılıyor...

17 güreşci oluyor Shelton Benjamin! Shelton, crossbody ile atlıyor Miz'e. Morrison ve MiZ'i yollamak istiyor ama olmuyor. O sırad arkasını dönünce bir SCM geliyor HBK'den ve inanılmaz Shelton eleniyor... HBK'den bir clothesline yiyor Snitsky'den.

Bu ismi ilk gördüğümde bende şaşırmıştım Jimmy Snuka! Snuka herkese chop vuruyor. Undertaker'ı yere seriyor. Miz'i köşede tokat yağmurna tutuyor. Ve şimdi biri daha geliyo.

Roddy Piper geliyor... Snuka ile bakışıyorlar. İkili birbirlerini yumrukluyor. Bu sırada güreşi bırakıyor herkes Piper ve Snuka'ı izliyor. Snuka ardından Piper'ı elemeye çalışıyor... Diğer köşelerde ise yine aynıyız. Herkes birbirini yumrukluyor. Miz'de Morrison'la tag.

Kane geliyor 1 dakika sonra ve düşünmediğimi yapıyor. Snuka ve Piper'ı eliyor. Ardından Umaga'a saldırmak istiyor ama chop yiyor. Undertaker'da o sırada bir big boot buluyor. Güreşte iyice şekilleniyor bu arada.

Yeni bir isim daha ringde Carlito! Cody ayaklanıyor. Miz ve Morrison'a bulldog çakıyor. Carlito gelip Punk'a saldırıyor. Carlito bir Backstabber Punk'a. Cody'de bir bulldogda Carlito'a çakınca ortalık şenleniyor. HBK ise o sırada yerden kalkmayı deniyor ama bir big boot Undertaker'dan.

İsimler bitmiyor. Mick Foley geliyor. İlk gördüğümde şaşırdım bu adamı hatırlamıyordum. Foley TNA'da değilmi dedim içimden ama tabiki o zaman WWE'deydi. İlk defa sessiz gelen biri Foley. Sadece tekmeleyerek başlıyor Kane'i. O sırada Umaga'dan Samoan Spike! Undertaker baygınken Snitsky birde big boot çakıp sidewalk slam yapıyor.

Şimdi Mr.Kennedy geliyor. Cody'e saldırıyor. Miz'e flatliner yapıyor. Undertaker'da canlanıyor ve Chokeslam ile indirmeyi biliyor Kennedy'i. Undertaker, Miz'e splash yapıyor.

Big Daddy V! Onsuz Rumble olmaz. Keşke 2009'da olsaydı. Onu yıkamıyorlar. Ancak V'i duymuyorum pek. Hep saldırdıkları isimleri tekmeliyor. O sırada elenenler görüyorum. HBK, Undertaker'ı eliyor! Herkes şaşkın.Snitsky'le Undertaker eleniyor. HBK başardı.

Mark Henry! 25.güreşci oldu bu. V'de ilk kez kendini gösteriyor ve Kane'e tokat atıyor. O sırada Miz'i eleyen Hornswoggle oluyor. Ringin altından çıkıp eledi. Mark Henry ve Kane yumruklaşıyorlar bu sırada.

Chavo Guerrero geliyor şimdide. Punk'a saldırıyor o sırada Kane'den bir clothesline Morrison gitti! O sırada Hornswoggle Cody'i elmek isterken Mark Henry onu ringe çekiyor. Big Daddy V ile birlikte arasında kalıyor. O sırada Finlay giriyor araya Shillelagh ile patlatıyor V ve Henry'e. Ancak eleniyor Finlay'de Horny'de. Chavo'dan Punk'a bir DDT o sırada yeni güreşci geldi.

Elijah Burke geldi ancak yukarda 28 yazıyor demekki Finlay erken geldi ve elendi. Batista ring dışında gözüküyor bu arada bunu görmemiştim. Ama sonradan ringe girmeye karar veriyor... Chavo, Punk'a bir Gory bomb yapıyor. Punk'u kaldırıyor ve yoluyor.

Şimdi inanılmaz biri geliyor Triple H! V'e bir neckbreaker ve clothesline ile eliyor. HHH koşarak Umaga'a splash. Foley'i göndermeyi biliyor. O sırada Umaga'a Pedigree yapıyor... Ve son isim için sayılıyor. 10..9..8..7..6..5..4..3..2..1..0

John Cena! John Cena geldi.. John Cena böylece dönüşünü yapmış oldu! Cena gelir gelmez Henry'i göndermeyi biliyor. Ardından HHH ile yumruklaşıyor. Ancak Cena spinebuster'a mağruz kalıyor. Umaga o sırada Samoan Spike vurmak isteğinde ama Batista onu Spear'la yakalıyor. Batista ardındna Umaga'ı eliyor. Kennedy kalkınca bir clothesline ona ve o da elendi. Kane,Batista,Triple H ve John Cena ringde kalan isimler. Kane'i de eliyorlar o sırada. Ve ringde 3 isim var artık. 3'de birlik olup Wrestlemania'ı gösteriyorlar birbirlerine ancak. HHH chop vuruyor ona. Batista'dan bir clothesline HHH'e. Batista ardından double clothesline yapıyor. Ardından Batista bomb deniyor Cena'a! Ancak HHH , Cena'ı kurtarıyor ve Batista elendi!!! Şimdi Triple H ve John Cena kaldılar. İki isim yumruklaştıktan sonra thunder-bomb Cena'dan. Cena Five knuckle shuffle vuruyor! O sırada Fireman's carry slam için kaldırıyor ama HHH kurtuluyor. Cena clothesline vuruyor ama ikili yere yapışıyorlar. HHH kalkıp DDT çıkarıyor. Cena'ı iplere yolluyor HHH ve HHH iplere tutunuyor. Cena son kez bir FU çekiyor ve John CENA Royal Rumble'ı kazanıyor! WrestleMania'da kemer maçına çıkmaya hak kazanıyor... John Cena müthiş bir kutlama yapıyor. Wrestlemania'ı gösteriyor...[img][/img][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][img][/img]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Age Of Orton
Moderatör
Moderatör
avatar

Mesaj Sayısı : 359
Kayıt tarihi : 02/10/10
Nerden : Sanane .. (:

MesajKonu: Geri: Royal Rumble 2008   Cuma Ekim 08, 2010 7:32 pm

Keşke bunu WWE Nostaljide paylaşsaydın abi .. Emeğe saygı +rep

_________________
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Karakterim:
Randy Orton


Kariyer:
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

---------------------------------


Kazandığım Maç Sayısı:3
Kaybettiğim Maç Sayısı:1

---------------------------------

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

RKO= Pin [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Bighhhozi
S.Moderatör
S.Moderatör
avatar

Mesaj Sayısı : 569
Kayıt tarihi : 01/10/10
Yaş : 34
Nerden : İstanbul-Sarıyer

MesajKonu: Geri: Royal Rumble 2008   Cuma Ekim 08, 2010 7:34 pm

Teşekkür ederim rep için replerin dert görmesin.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Age Of Orton
Moderatör
Moderatör
avatar

Mesaj Sayısı : 359
Kayıt tarihi : 02/10/10
Nerden : Sanane .. (:

MesajKonu: Geri: Royal Rumble 2008   Cuma Ekim 08, 2010 7:35 pm

Bighhhozi demiş ki:
Teşekkür ederim rep için replerin dert görmesin.

Önemli değil Razz

_________________
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Karakterim:
Randy Orton


Kariyer:
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

---------------------------------


Kazandığım Maç Sayısı:3
Kaybettiğim Maç Sayısı:1

---------------------------------

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

RKO= Pin [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Royal Rumble 2008
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Royal Rumble (30 man olmadı 20 en kötü ihtimal 10 man :D)
» ROYAL RUMBLE MAÇ SONUÇLARI

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
WWE RPG Hoşgeldiniz... :: WWE BÖLÜMÜ :: WWE Şov İncelemeleri , Makaleler-
Buraya geçin: