WWE RPG Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin 1 Numaralı WWE RPG'sine Hoşgeldiniz ...

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin

4 posters
YazarMesaj
The Shaman Of Sexy
Deneme Mod
Deneme Mod
The Shaman Of Sexy

Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin  Empty
MesajKonu: Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin    Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin  EmptySalı Ekim 12, 2010 8:53 am

JoMo müziği eşliğinde ringe gelir ve mikrofonu alıp söze başlar:Hey batista normal maçta beni yenmiş olabilirsin.Ama kemer maçında bu üstünlüğünü bana karşı asla kuramayacaksın.Bu sözlerimi sadece sana sarf etmiyorum.Diğer tüm wwe kemerini isteyen güreşçilere söylüyorum:John Cena,Randy Orton,Sevgili Dostum The Rock sadece sen hariç bu maçta bu kemeri kimseye vermiyeceğim der ve diğer kemer taliplerini beklemeye başlar.

(Kırdılı,döktülü olmasın.Adam akıllı promo keselim arkadaş şurda.)
Age Of Orton
Moderatör
Moderatör
Age Of Orton

MesajKonu: Geri: Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin    Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin  EmptySalı Ekim 12, 2010 11:58 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Voices çalar ve tamponda Randy gözükür.

Ringe girer ve tauntunu yapar.

Mikrofon alır ve konuşmaya başlar.

-Hey gerçekten saçmalıyorsun JoMo.O kemer asla senin olmayacak havalı çocuk.O kemer her zaman benim omuzumda olucak.Hee o kemeri alıpta kaybedebilirim ; normal birşey.Ama bu evrenin ilk kemer sahibi ben olucam.Beni anlayabiliyorsun dimi ? Seni ROCK'undan ayırmak istemem.Siz bana maçta dalın,ama siz bana maçta dalarsanız benimde yardımcılarım var.Big Show gibi bir isim..O bir yıldız.Beni asla yarı yolda bırakmıyacak isimlerden,o çok sadık birisi.Triple H'te aynısı.John Cenada.Bu kişiler varken bana asla zarar gelmez ve aslada gelmiyecek.
The Undertaker
Üsteğmen
Üsteğmen
The Undertaker

MesajKonu: Geri: Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin    Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin  EmptySalı Ekim 12, 2010 12:47 pm

I WALK ALONEEE !!!!

Batista Koşarak ringe gelir:

-Randy.Yeter artık.Sana bir gerçek söleyeyim mi? Sen kendine değil,takımına güveniyorsun.John cena turnuvada olacağı için çok ümitlenme.The Rock ve John da takım arkadaşları.Ama onlar o turnuvada düşmanlar.İstediğini yap.Ama hak etmediğin bir kemeri alma.Ama sana kalmış.ben hak etmedğim halde alırsam kemeri,bırakırım.Ama Eğer takım arkadaşların ringe gelirse,O zaman takım arkadaşım sinirlenir.Ve senin rko on vvarya,bana işlemez.der ve bağırır.Ve I WALK ALONE Eşliğinde gider.Ama ekranda yüzü gözükür.Ve Orda bekler.
The Shaman Of Sexy
Deneme Mod
Deneme Mod
The Shaman Of Sexy

MesajKonu: Geri: Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin    Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin  EmptySalı Ekim 12, 2010 3:16 pm

Jomo söze başlar:Randy batistanında söylediği gibi sen kendi bileğinin gücüne değil takım arkadaşlarının ve senin yanında olan dostlarının gücüne güveniyorsun der.Eğer kendi gücüne güveniyorsan bir daha ki raw showunda benimle teke tek maça çık der..
John Cena
Admin
Admin
John Cena

MesajKonu: Geri: Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin    Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin  EmptySalı Ekim 12, 2010 4:29 pm

My Time is Now Calar Ve Cena Ringe Gelir .

Hey hey Hey Morri , İstersen o mac sole olabilir .

Batista & Old Friends Vs Big Show & Attutite Rko
Age Of Orton
Moderatör
Moderatör
Age Of Orton

MesajKonu: Geri: Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin    Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin  EmptySalı Ekim 12, 2010 4:32 pm

-Hayır Cena sen karışma.Ben muhteşem bir teklif sunucam.Jomoyla teke tek maça çıkıcam.Amaa ben yenersem Jomo bizim stablemize gelicek,ben yenilirsem kendi grubum dağılıcak.Bu kadar korkak değilsen bu maça çıkarsın.Üstelik bu maç Lumberjack maç olucak.Bir tarafta Attitude RKO diğer tarafta ise Old Friend üyesi Rock ve Batista olucak (Batista üye değil ama olsun.)Anlaştık mı ? RKO mu tattığında gerçekten çok üzülüceksin havalı çocuk.Hee bizim gruba hiç katılmak istemiyorsun,o zaman sen yenilirsen grubun dağılıcak.İki seçenekten sadece BİRİ .. Seçim senin.
The Shaman Of Sexy
Deneme Mod
Deneme Mod
The Shaman Of Sexy

MesajKonu: Geri: Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin    Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin  EmptySalı Ekim 12, 2010 4:41 pm

Teklifini kabul ediyorum...
John Cena
Admin
Admin
John Cena

MesajKonu: Geri: Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin    Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin  EmptySalı Ekim 12, 2010 4:43 pm

Demek Oluyorki JoMo da bizim Tag Team da Wink
The Shaman Of Sexy
Deneme Mod
Deneme Mod
The Shaman Of Sexy

MesajKonu: Geri: Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin    Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin  EmptySalı Ekim 12, 2010 4:44 pm

Sizin tag dağılcağı için toplayın pılınızı pırtınızı Very Happy
Age Of Orton
Moderatör
Moderatör
Age Of Orton

MesajKonu: Geri: Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin    Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin  EmptySalı Ekim 12, 2010 4:47 pm

Teklifimi kabul etmen beni gerçekten mutlu etti. (Birden etraf karışır.John Cena Batistaya Randy'de Morrisona dalar.Herkes birbiriyle yumruklaşmaya başlar.Morrison dışarı çıkar ve sandalye alır.Randyde Batistanın yanına gider ve Cenayla beraber Batistayı döver.Morrison ringe sandalye ile girer ve Cenaya birden sandalye geçirir.Randy hemen kendini dışarı atar ve Cenayı dışarı çeker.Batistayıda çeker ve Batistaya dışarıda bir RKO yapar.Cenayla Randy o alanı tehdit savurarak terkederler.)

RP Out:Hangi teklifi kabul ettin ? İki teklif sundum.
The Undertaker
Üsteğmen
Üsteğmen
The Undertaker

MesajKonu: Geri: Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin    Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin  EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 4:26 pm

Vurup kaçıyorsun ya....
Age Of Orton
Moderatör
Moderatör
Age Of Orton

MesajKonu: Geri: Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin    Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin  EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 4:27 pm

RP Out:Vurup kaçmadım feud heyecanlansın diye yaptım.Konuyu kilitleyin lütfen.

Wwe Kemeri Meraklıları Gelsin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Edge Gif (Wwe Kemeri İle )
» Temel Uçakta :D Gülmek isteyen Gelsin :D
» 10 Metreden Atlarsın :D Gülmek isteyen Gelsin :D
» Fatal Four Way USA Kemeri Maçı.
» Tasarladığı kemeri en çok kazanan kişi :D