WWE RPG Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin 1 Numaralı WWE RPG'sine Hoşgeldiniz ...

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Siteyi Bırakabilirim.

2 posters
YazarMesaj
Bighhhozi
S.Moderatör
S.Moderatör
Bighhhozi

Siteyi Bırakabilirim. Empty
MesajKonu: Siteyi Bırakabilirim.   Siteyi Bırakabilirim. EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 6:00 pm

Arkadaşlar özellikle The Rock, eğer üye gelmez ise ne haber konusu açarım ne de başka konular. Eylem yapmaktayım. Evet artık haber yok hiç bir şey yok. Forum 3 üyeyle dolanıyor. Böyle forum mu olur? Eğer buraya üye gelmez ise bütün konularımı alırım.(Konular sizde kalamaz telif hakkı benim.)Forumdan giderim. Evet, bunu ben de istemem ama bunu yaparım. Ayrıca forumu bırakmak istememin bir nedeni de The Undertaker. Diğer forumlarda ben burayı küçümsüyormuşum ya. Ben bu site için g*tümü yırttım. Emeklerimin karşılığı bu mu yani? Yido bu olayı seninle konuşmak istiyorum.Ayrıca yaşıma rağmen bazı üyelerin benle asker arkadaşımmış gibi konuşması da hoşuma gitmiyor. Yido bunu seninle forumun önde gelenleri olarak konuşmalıyız.
Age Of Orton
Moderatör
Moderatör
Age Of Orton

Siteyi Bırakabilirim. Empty
MesajKonu: Geri: Siteyi Bırakabilirim.   Siteyi Bırakabilirim. EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 7:29 pm

Bende bırakıcam.Bune ya ? Adminin bile ilgilenmediği site. :@

Siteyi Bırakabilirim.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Siteyi bırakıyorum
» Rey Mysterio nın manyakça resimlerinden ve hakaretlerinden dolayı siteyi bırakmayı düşünüyorum