WWE RPG Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin 1 Numaralı WWE RPG'sine Hoşgeldiniz ...

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sagopa Kajmer - As Kolera

YazarMesaj
The Shaman Of Sexy
Deneme Mod
Deneme Mod
The Shaman Of Sexy

Sagopa Kajmer - As Kolera Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer - As Kolera   Sagopa Kajmer - As Kolera EmptyCuma Haz. 11, 2010 9:35 am

KOLERA
Müzakeremiz aheste, taksit iste sanki hediye kambur kambur üstüne yapma etme uyma jeste hepsi nekre düştü cemre tek bir metre dikti yokuşu piyango vuruşu yoruma kapalı darpın dokusu sabit kolera duruşu perde altı insan kokusu getir bir kanaat artık ey huşu modum saptı depara kalktı huzur kaçtı kalbim kutulu kural tanımaz oldu her duruüstüne simler savrulu mars yaşandı rap çıraktı karakalemle noktalandın ben duraktım son durakta yolculandın kalbim kırık tıbbi atık yelkovan sel aldı tarafsız taraftım tartı sağda kaldı kahve altı we Kolera uykusundan sıçradı hatırı sayılı döşeli dayalı nazarı üstüne yıkılı vidası sıkılı kıyamette alacakaranlık kuşağı bedenim dik suratım baş aşağı buyrun oturun şapa yaşa başa taşa kolera kafa kıwamı haşlama kirpiği yandı her dal sigarada yarım anestezik bir pirana SAGOPA
Ultra ince karma mantra beni deep freeze e bağla tadım iyice kaçmakta köküme işlemiş bir fobia herkes çekti kopya üç buçuktan dörtlük iddia iste bir yüzün wermezsem 2 yüzüm kara tam bir rampa lyriclerim uçurtma kapalı tıkalı kutuda kafanı fazla takma derine dalma

(nakarat)
BAS DAMARLARIMA SIZLASIN, AZAMİ HIRSIMIN DESTEĞİ OLMASA HASMIN HÜCÜMLARINA ÇARE ARAR BULAMAZ YERE ÖYLECE YIĞILIR MASKOT

SAGOPA
İyi şansın peşinde kowalayanlar yakaladıklarında bırakmayacaklar bu kesin. Zamanı ve seni iki yönde ele al. 1-Kullanılmaya ihtiyacı var 2-Huzura varmak için yapılır psikolojik çetin savaşlar.Bağrına basılan: taşlar Kokuşmuş ruh leşlerinize ruh eşimle ısırık attım,neyse kaderin çıksın falın. Benden bir dirhem sewgi çalamadı hasım. Sıkı ve zor bir yaşamın içinde yuvarlanan bir çenem olduğundan hastalıklı ve bulaşıcı bu nazım. Aynı giysiler altına saklanmış bedenim,ayrı sillelerle sarsılan süvarilerim. Rabbın nefesi rüzgar olmuş ben onunla sonsuza eserim. Cewapların olmalı,çünkü sorularım vardı !... Her kekelediğinde yalan sinyallerin yandı. Şimşek çakışı misali beş saniyelik gelip geçendi ağlamacıkların. Bayraklarımı topraklarına diktim.Sawaş yeni başladı şarkı sonuna dek devam edecek. Dört barın ardından şarkımda korku kokusu belirecek.

Sagopa Kajmer - As Kolera
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer - Ayılırsın Ve Anlarsın (Ft. Kolera)
» Sagopa Kajmer - 24
» Sagopa Kajmer - Analiz
» Sagopa Kajmer - Al Birde Burdan Yak
» Sagopa Kajmer - Aşk Yok Artık