WWE RPG Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin 1 Numaralı WWE RPG'sine Hoşgeldiniz ...

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yepyeni haberler

3 posters
YazarMesaj
The Undertaker
Üsteğmen
Üsteğmen
The Undertaker

Yepyeni haberler Empty
MesajKonu: Yepyeni haberler   Yepyeni haberler EmptyPerş. Ekim 07, 2010 7:47 pm

WWE'nin planları aslında, Paul'un Taker'ı satması değildi, Ancak WWE'nin planlarında son anda bir değişiklik olmuş. Ve bu planlar daha iyi ilerleyecek.

-Meksikalı WWE Hayranları, ülkesinden daha çok WWE Güreşcisinin çıkmasını istediğini söyledi. Ancak WWE bu iş için İngilizce ve yeteneğin gerektiğini açıkladı.

-WWE David Hart Smith'e Natalya ve Tyson Kidd üzerinde bir heel turn yaptırtmayı planlıyor. Büyük ihtimal ile Hart Dynasty dağılacak.

-Wrestling Observer'ın haberine göre bir sakatlık yüzünden Michael Tarver Nexus'tan ayrıldı. Tabi senaryo gereği..

-WWE HOF için bu sene Mil Mascaras 'ı planlıyordu. Ancak planlarda bir olabilirmiş.

-Dolph Ziggler'ın kardeşi Ryan Nemeth, bir yarışma kazandı. Yarışmanın ödülü OVW okulunda 1 yıllık güreş öğrenmesi. Başarılar..

Jim Ross Michael Cole hakkın da konuştu. Bloğun da onun hakkın da bir yazı yazdı. Cole şov dünyasın da en işlek adam haline geliyor dedi.

-Ayrıca Raw Spikeri olan Michael Cole Smackdown Spikeri olabilirmiş. Büyük bir ihtimal ise Raw'dan ayrılacaktır..

-Ve Jim Ross'a Twitter dan The Rock tekrar güreşe döner mi ? Sorusu soruldu. Jim Ross Bloğun da yanıtladı. Sorunun yanıtı, sanmıyorum oldu.

-Alberto Del Rio WWE'den ayrılacaktı. Ancak bu plan son anda yattı. Alberto Del Rio ülkesini özlediği için bırakmaya karar vermişti.

-Haberlere göre, 23 Yaşında ki Kız Vicky Skeeles, WWE ile resmen kontrat imzaladı.

-Ve Vicky Skeeles'ın, FCW yani WWE adı Verity Thomas olarak bildirildi. FCW'de Verity Thomas olarak görünecek.

-Michael Tarver'ın durumu da Skip gibi olacak. Daha Return'u için bir tarih bellirlenmedi. Ancak döndüğün de Nexus'a katılacak mı ? Henüz bir şey belli değil.

Tyler Black FCW roster'a ekledi.

Goldust'ın Cross Rhodes adına bir kitabı çıkacak.WWE'nin bu kitap için Goldust'a push verildiği düşünülüyor.

Alex Koslov WWE tarafından kabul edildi ve artık FCW kadrosunda.

Michael Tarver'ın Nexus'dan çıkarılmasının sebebi kasığından sakatlanmasıymış.

Bu haftaki Raw 3.33 rating aldı.4,777,000 kişi tarafından izlendi.

WWE Bragging Rights için Undertaker vs Kane için Buried Alive Match düşünüyor.Kane'in kariyeri bu maçla bitebillir.

İşte en son haberler

Alıntıdır... büyük araştırma sonucu bulunmuştur.bu rpg deki kimseden bakmadım

The Rock
Kurucu
Kurucu
The Rock

Yepyeni haberler Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni haberler   Yepyeni haberler EmptyPerş. Ekim 07, 2010 8:10 pm

Teşekkürler +Rep
http://wrestling-rpg.yetkinforum.com
The Deadman
Üsteğmen
Üsteğmen
The Deadman

Yepyeni haberler Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni haberler   Yepyeni haberler EmptyCuma Ekim 08, 2010 2:33 pm

Aynısını Bighozi Yolladı.Post Kasma.Uyarı Alırsın.
The Undertaker
Üsteğmen
Üsteğmen
The Undertaker

Yepyeni haberler Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni haberler   Yepyeni haberler EmptyCuma Ekim 08, 2010 2:34 pm

Kasmıyorum ben bunu araştırdım... ondan alıntı yapmadım sitelere bakarken buldummmmm
The Deadman
Üsteğmen
Üsteğmen
The Deadman

Yepyeni haberler Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni haberler   Yepyeni haberler EmptyCuma Ekim 08, 2010 2:36 pm

Konu Silinsin Lütfen .Batista Çok Post Kastın.Bidaha Yazma.

Yepyeni haberler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Haberler!!
» Oğuz ile Haberler
» Oğuz ile Haberler
» Oğuz ile Haberler
» Oğuz ile Haberler