WWE RPG Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin 1 Numaralı WWE RPG'sine Hoşgeldiniz ...

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena

+3
Bighhhozi
Age Of Orton
The Undertaker
7 posters
YazarMesaj
The Undertaker
Üsteğmen
Üsteğmen
The Undertaker

Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena Empty
MesajKonu: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPaz Ekim 10, 2010 9:01 am

adam gibi vurmadan feud yapalım en iyi feud olsun.

I Walk Alone Çalar

Batista tauntunu yapar.Ve Yavaşça sahaya girer. Elinde mikrofonla.Randy,The rock ve john cena. WWE champin olmayı çok istiyorsunuz.Ama ben olacağım! Der ve Beklemeye başlar.
Age Of Orton
Moderatör
Moderatör
Age Of Orton

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPaz Ekim 10, 2010 7:51 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Voices çalar ve tamponda Randy gözükür.

Ringe girer ve tauntunu yapar.

Mikrofon alır ve konuşmaya başlar.

-Hey dostum.O kemeri gerçekten alabileceğini mi zannediyorsun ? Bu WWE aleminde gerçekten hayal kurmayı seven güreşçiler var.Bak dostum,bu kemeri alamayacağını biliyorsun ve peşini bırakmalısın.Bu kemerin peşinden daha fazla koşmamalısın.Sen WWE kemerini anca hayaller dünyasında saçma bir gerçekle alabilirsin.O sadece bir hayal ama hayalin karşılığında her zaman kabuslar vardır.Senin kabusun ben olacağım."

RP Out:Bu arada maç sonu demişsinde maç mı yaptık ? scratch
Bighhhozi
S.Moderatör
S.Moderatör
Bighhhozi

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPaz Ekim 10, 2010 7:58 pm

Randy arkandayım.Bu arada Batista iki kişiyiz ne yapacaksın bze?
John Cena
Admin
Admin
John Cena

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPaz Ekim 10, 2010 8:23 pm

Hey Hey Hey Diyerek Cena Ringe Gelir .
Randy Bir Konuda Yanılıyorsun Senin Kabusun Ben Olucagım Demissin Ama Sen Degil O ''BİZ'' olacak dostum Wink
Age Of Orton
Moderatör
Moderatör
Age Of Orton

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPaz Ekim 10, 2010 8:26 pm

-Hayır dostum ben yanılmadım.Neden dersen WWE kemeri için kabusu olucam.Fakat WWE evreninde herkesin kabusu BİZ olucaz.Bu ikisi arasındaki farkı anlayabiliyormusun dostum ?
John Cena
Admin
Admin
John Cena

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPaz Ekim 10, 2010 8:43 pm

Tabikide Anlıyorum ama Batistaya Kabus Olurken Beraber Olacak Wink
Age Of Orton
Moderatör
Moderatör
Age Of Orton

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPaz Ekim 10, 2010 9:25 pm

-Tamam dostum" (Bir anda .... müziği duyulur.)

RP Out:Batistanın yandaşı olarak iki kişi gelsin.
Rated Edge
Başçavuş
Başçavuş
Rated Edge

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPaz Ekim 10, 2010 10:34 pm

Batısta arkandayım dostum der spear yapar ortona.
The Shaman Of Sexy
Deneme Mod
Deneme Mod
The Shaman Of Sexy

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPtsi Ekim 11, 2010 9:14 am

JoMo Müziği eşliğinde ringe gelir ve konuşur:Hey siz zavallı üçlü ben ve tag team arkadaşım The Rock raw brandının bütün kemerlerine sahip olcağız.O yüzden şimdiden o kemere çok sahiplenmeyin.Çünkü sonradan çok üzülürsünüz der ve tauntunu yaparak ringi terk eder.
The Undertaker
Üsteğmen
Üsteğmen
The Undertaker

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPtsi Ekim 11, 2010 12:41 pm

HEy HEY Hey! ben buraya konuşmaya geldim.Ve Randy asıl wwe kemerini alana ben kabus olacağım.olabildiğince face e çalışıyorum ama bana dalana da dalıyorum.Eğer şimdi dalsaydık,Bu konuşmalar boşa giderdi.Bana Kabus olmaya çalışın isterseniz.Olamayacaksınız.Diyelimki oldunuz,Benim de dostlarım var.Ve Benim Yada takerın kabusu olanın gerçek kabusu,LoD dur! Ve Ben buraya.Arkana adam alıp gelip başkalarına dalman için çağırmadım seni randy,cena.ve Randy İle bakışırlar.
Randy,Bu kemeri ben alamassam bile sende alamayacaksın.Ama bu kemeri alacağım.Ne olursa olsun.Ve Sıra geldi cena ya.Cena beni çok güldürüyorsun.Kendini acındırmak için herşeyi yapıyorsun.sen bu maçı istemiyosun.sen bu kemeri istemiyosun.sen bu maçı randy nin kazanmasını istiyorsun.Bu kemeri hak etmeden alanın hep kabusu olacağım.Her feudunda onu çok pis döveceğim.Bu maçı hak edenein almasını istiyorum.Ve bu kişi benim!!!! ve bekler

RP OUT:yanlış yere açılmış yanlışlıkla bu konu.Bi de beyler dalmayın çok güzel bir feud olsun.
Bighhhozi
S.Moderatör
S.Moderatör
Bighhhozi

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPtsi Ekim 11, 2010 2:28 pm

Edge Spear atınca Show Edge'ye Ko Punch geçirir ve Batista ile konuşmaya başlar.(Devam et.)
Jeri
Çavuş
Çavuş
Jeri

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPtsi Ekim 11, 2010 3:11 pm

jericho gelir siz hepiniz bu kemer için mi uğraşıyorsunuz. o zaman WHC kemerini almak çok kolay olucak tek engel edge ve big show benim için der ve big showa bir codebreaker yapıp edge yi alıp gider.
Bighhhozi
S.Moderatör
S.Moderatör
Bighhhozi

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPtsi Ekim 11, 2010 3:19 pm

Hemen vurma dedik ya.
Jeri
Çavuş
Çavuş
Jeri

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPtsi Ekim 11, 2010 3:24 pm

Sen vuruon ama tag arkadaşımı kurtarmak için geldim.
Bighhhozi
S.Moderatör
S.Moderatör
Bighhhozi

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPtsi Ekim 11, 2010 3:27 pm

Peki neyse.
The Undertaker
Üsteğmen
Üsteğmen
The Undertaker

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptySalı Ekim 12, 2010 12:37 pm

RP OUT:Yavaş yavaş içine ediyorsunuz vurmayın!

RP İN:Batista t-shirtini çıkarıp seyircilere atar:
- Orton,sen bu kemeri almaya çalışma bence!Sen international a odaklan.Çünkü bu kemeri alamayacaksın.En yakın ppv de wwe kemerinin üstünde BATİSTA yazacak! der ve ortonla bakışırlar.
Age Of Orton
Moderatör
Moderatör
Age Of Orton

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptySalı Ekim 12, 2010 4:39 pm

RP Out:Jericho ve Edgeye +2 uyarı .. Adam gibi feud yapın,adamı deli etmeyin sıktınız artık. Evil or Very Mad

RP On: -Bu kemere odaklanmayayım hee ? Senin gibi bir ezikten mi korkucam dostum sadece onu söyle ? Sen aslında burda durma.Senin ait olduğun tek yer hayvan koruma dernekleri veyatta hayvanat bahçeleri.Anlayabiliyor musun beni hayvan beyinli ? Anlayamaman normal birşey çünkü hayvan beyinlinin tekisin.
The Undertaker
Üsteğmen
Üsteğmen
The Undertaker

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 4:34 pm

Demekki sende yanlış yere gelmişsin yı***! wwe kemerini ben alacağım ve sen stablelerinle benden almaya çalışacaksın.Ama buna izin vermem.Sen o kadar güçsüzsün ki, stable diyip önüne koruma yapıyorsun.John cena da bu kemeri alamayacak sende!!!! der ve beklemeye başlar.

RP OUT:Sakın vurmayın feud güzel şu an.
John Cena
Admin
Admin
John Cena

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 8:46 pm

Hey bak bana Batista . Pardon ''Hayvan'' diyecektim . Dilim sürçtü . Wink
O kemeri nasıl almayı dusunuyorsun ?
Burda Cena duruyor adamım . Burası Ring senin burda isin yok ...
The Undertaker
Üsteğmen
Üsteğmen
The Undertaker

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPerş. Ekim 14, 2010 1:19 pm

İsmim burda yazılı değil kemerde yazılmış olacak cena!
Age Of Orton
Moderatör
Moderatör
Age Of Orton

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPerş. Ekim 14, 2010 4:33 pm

-İsmin burda yazılı değilse,kemerde nasıl oluyor onu kavrayamadım hayvan ? Hayvan olduğundan olabilir.
The Undertaker
Üsteğmen
Üsteğmen
The Undertaker

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPerş. Ekim 14, 2010 4:53 pm

Sen çok konuşuyorsun.En yakın ppv deki kemer turnuvasında konuşabilecekmisin göreceğiz!
Age Of Orton
Moderatör
Moderatör
Age Of Orton

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyPerş. Ekim 14, 2010 6:50 pm

-Tabiikide konuşabilicem.Peki sen benim RKO'mu tattığında konuşabilecekmisin ?
The Undertaker
Üsteğmen
Üsteğmen
The Undertaker

MesajKonu: Geri: Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena   Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena EmptyCuma Ekim 15, 2010 12:16 pm

Senin RKO'n Benim Batista Bomb yada jackhammerıma karşı sadece DDT.

Batista vs Randy Orton vs The rock vs John Cena
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» John Cena & Randy Orton Vs Batista & Jack Swagger
» Randy Orton vs John Cena vs Kofi Kingston
» John Cena vs Triple H vs Randy Orton vs Big Show
» Randy Orton vs Kofi Kingston vs John Cena
» John Cena Undertaker Kane and Triple H vs Randy Orton Edge Chavo Guerrero and JBL