WWE RPG Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin 1 Numaralı WWE RPG'sine Hoşgeldiniz ...

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Deadman (Undertaker) artık girmiyormuş ben taker olacağım.ve Raw GM de olabilirim ps3 smackdown vs raw 2010 var bende.

2 posters
YazarMesaj
The Undertaker
Üsteğmen
Üsteğmen
The Undertaker

The Deadman (Undertaker) artık girmiyormuş ben taker olacağım.ve Raw GM de olabilirim ps3 smackdown vs raw 2010 var bende. Empty
MesajKonu: The Deadman (Undertaker) artık girmiyormuş ben taker olacağım.ve Raw GM de olabilirim ps3 smackdown vs raw 2010 var bende.   The Deadman (Undertaker) artık girmiyormuş ben taker olacağım.ve Raw GM de olabilirim ps3 smackdown vs raw 2010 var bende. EmptyCuma Ekim 15, 2010 12:20 pm

Karakterin Adı : The Undertaker
Brandı : >Raw GM i olacaksam smackdown ama olmayacaksam raw.
Para : 10.000 $
Kazandığı Maç : -(Batista olarak 3)
Kaybettiği Maç :-(Batista olarak 0)
Kariyeri : -
John Cena
Admin
Admin
John Cena

The Deadman (Undertaker) artık girmiyormuş ben taker olacağım.ve Raw GM de olabilirim ps3 smackdown vs raw 2010 var bende. Empty
MesajKonu: Geri: The Deadman (Undertaker) artık girmiyormuş ben taker olacağım.ve Raw GM de olabilirim ps3 smackdown vs raw 2010 var bende.   The Deadman (Undertaker) artık girmiyormuş ben taker olacağım.ve Raw GM de olabilirim ps3 smackdown vs raw 2010 var bende. EmptyCuma Ekim 15, 2010 4:46 pm

Brand Smackdownsun + Onay + Kilit

The Deadman (Undertaker) artık girmiyormuş ben taker olacağım.ve Raw GM de olabilirim ps3 smackdown vs raw 2010 var bende.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Smackdown vs Raw 2007 DX vs Rated RKO vs Batista & The Undertaker
» Smackdown Raw 2010
» 2010\09\17 Smackdown
» Mvp vs Jack Swagger Smackdown 4 Haziran 2010
» DeadMan BanneR.